REKLAMA

Reklama v oblasti odpadového hospodářství je důležitá pro nás i pro uživatele našich webů. Jako neziskovému subjektu nám příjmy z reklamy pomáhají, proto jako další službu nabízíme pronájem reklamní plochy našich webů pro prezentaci Vaší značky nebo konkrétního projektu.

Naše weby jsou oborově zaměřené a na propagaci nám záleží. Snažíme se budovat a zdokonalovat informačně zajímavé stránky, abychom šířili informační služby a zdroje v oblasti nakládání s odpady a druhotnými surovinami.

Můžete nás podpořit i jiným způsobem

Publikujeme Vámi dodaný článek na informačním a  zpravodajském webu recypoint.cz

Web je zaměřen zejména na odpady, recyklace, druhotné suroviny, životní prostředí, ekologie, technologie apod.. Článek obohatíme dodaným obrázkem nebo využijeme výběr z fotogalerie volně dostupných zdrojů. Všechny články budou na webu nastálo a nebudou nikdy smazány. Publikujeme pouze články relevantní tématu a neodporující dodržování zásady objektivity. Před požádáním o publikaci vašeho článku a případnou samotnou tvorbou článku si prosím nejprve přečtěte následující pravidla:

  • Do obsahové sekce webů recypoint.cz, news.recypoint.cz, upcycling.club mohou přispívat fyzické i právnické osoby vč. podnikatelů a živnostníků a dobrovolných organizací, spolků, sdružení a státní správy
  • obsah zveřejněný v kategoriích by měl být přiměřeně dlouhý, optimálně 1-2 NS textu včetně mezer
  • články musí být pouze z oboru životní prostředí, odpadového hospodářství, recyklace, ekologie,suroviny, trhy a  technologie apod..
  • v jednom článku je možné umístit maximálně 3 odkazy,
  • odkazy z jednoho článku mohou směřovat na různé domény